یکشنبه 1400/03/09 - 13:01 fars-admin
سردار بوعلی:

راه اندازی 42 مرکز نیکوکاری کارآفرینی در فارس

فرمانده سپاه فجر فارس از راه اندازي ٤٢ مركز نيكوكاري كارآفريني در سطح استان در راستاي حمايت از آموزش كسب و كار ويژه محرومان و نیازمندان خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی فارس، سردار يدالله بوعلي صبح پنج شنبه ٦ خرداد در آيين انعقاد تفاهم نامه سه جانبه سپاه فجر فارس، سازمان بسيج سازندگي استان و كميته امداد فارس در حوزه اشتغال محرومان بيان كرد: امروز فرهنگ مقاومت و پايداري فراتر از جغرافياي ايران اسلامي، به يك فرهنگ جهاني تبديل شده است.

 

او افزود: فرهنگ مقاومت آثار و بركاتي براي همه دنياي اسلام و جهان آزاديخواه داشته كه جلوه ها و نمونه هايي از آن را در محيط هاي پيراموني و منطقه خاورميانه شاهد هستيم.

 

فرمانده سپاه فجر فارس ادامه داد: امروز ما با افتخار و به شكرانه همه زحماتي فرماندهان محور مقاومت كشيدند، شاهد پيروزي محور مقاومت هستيم و اين حاصل قطره قطره خون شهدايي كه است كه پا در ميدان مبارزه گذاشتند و نتيجه آن اقتدار جهان اسلام شده است.

 

سردار بوعلي در بخش ديگري از سخنان خود با بيان اينكه يكي از اولويت هاي پرافتخار سپاه پاسداران توجه به امورات محروميت زدايي و محرومين است، گفت: يكي از عرصه هايي كه همواره مورد علاقه و هدف سپاه قرار داشته، كمك به محرومان در حوزه مسئوليتي كميته امداد است.

 

او اضافه كرد: همراهي، هم افزايي و تعامل در رأس سپاه و كميته امداد در كشور برقرار است و فارس نيز در اين خصوص زبانزد است و جدايي بين خود و كميته امداد احساس نمي كند و دراستاي كمك به محرومان در كنار هستيم.

 

فرمانده سپاه فجر فارس با بيان اينكه زمينه هاي همكاري و اقدامات انجام شده بين سپاه فجر و كميته امداد بسيار متنوع بوده، خاطرنشان كرد: به عنوان مثال؛ براساس تفاهم نامه مسكن مددجويان كه بين دو نهاد سال گذشته منعقد شد، بيش از ٥ هزار واحد مسكوني ساخته مي شود و اين مهم در برنامه محروميت زدايي استان نيز مصوب شده است.همچنين تامين و تهيه ٥ هزار جهيزيه هم هدفگذاري شده است.

 

سردار بوعلي د خصوص تفاهم نامه سه جانبه در حوزه اشتغال محرومان استان نيز گفت: يكي از زمينه هاي همكاري مشترك همكاري ما با كميته امداد در حوزه اشتغال، توليد، كاريابي براي مددجويان، آموزش كسب و كار كارآفريني، تشكيل مراكز نيكوكاري كارآفريني و حمايت از طرح هاي نوآورانه و دانش بنيان است.

 

او يكي از دغدغه هاي جدي مددجويان را موضوع اشتغال دانست و گفت: از آنجا كه مددجويان در خريد و فروش و بازاريابي دچار مشكل مي شوند، برقراري و برپايي نمايشگاه هاي و غرفه هاي محصولات توليدي مددجويان را براساس اين تفاهم نامه در دستور كار قرار داده ايم.

 

فرمانده سپاه فجر فارس يادآور شد: براساس اين تفاهم نامه در موضوع اشتغال و كارافريني و حمايت از شركت هاي دانش بنيان دو هزار و ٦١٠ طرح هدفگذاري شده است

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.