یکشنبه 1400/03/09 - 13:12 fars-admin
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی فارس:

تفاهم نامه با بسیج سازندگی فصل جدیدی در حوزه اشتغال و محرومیت زدایی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی فارس بیان کرد: استان فارس در آخرین ارزیابی ها، در ٩ ماهه سال ٩٩، در ١٧ سرفصل کمی و کیفی مقام اول حوزه اشتغال کشور را با ایجاد بیش از ١٧ هزار و ۵٠٠ فرصت شغلی و توزیع بیش از۴٠٠ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه را به خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی فارس، محمد بذرافشان در آیین انعقاد تفاهم نامه سه جانبه سپاه فجر فارس، کمیته امداد استان و سازمان بسیج سازندگی فارس، مدیرکل کمیته امداد فارس نیز در این جلسه بیان کرد: در حالی این تفاهم نامه منعقد شده که پارسال سپاه فجر فارس یاریگر کمیته امداد در تامین و تهیه جهیزیه فرزندان تحت پوشش، مسکن، تعمیر و مرمت و حمایت از ایتام و نیازمندان تحت عنوان ایران همدل بود.

او افزود: انعقاد این تفاهم نامه در حوزه اشتغال نیز فصل جدیدی در حوزه محرومیت زدایی خواهد بود.

بذرافشان بیان کرد: استان فارس در آخرین ارزیابی ها، در ٩ ماهه سال ٩٩، در ١٧ سرفصل کمی و کیفی مقام اول حوزه اشتغال کشور را با ایجاد بیش از ١٧ هزار و ۵٠٠ فرصت شغلی و توزیع بیش از۴٠٠ میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه را به خود اختصاص داد.

تلاش شده در این تفام نامه زنجیره‌ای از آموزش، هماهنگی ها، همکاری و بازار رسانی محصولات حاصل از ایجاد اشتغال افراد محروم برنامه ریزی شود. و روستا‌ها و حاشیه شهر‌های استان نقطه کانونی اجرای این تفاهم نامه خواهد بود.

همچنین رویداد‌های کارآفرینی مختلفی در راستای این تفاهم نامه تا پایان امسال اجرایی خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
اگر شما یک بازدید کننده انسانی هستید و یک ربات نیستید به چالش و آزمون زیر پاسخ دهید.