شنبه, 05/27/1397 - 09:11 fars

۱۰ گروه جهادی به مناطق محروم شیراز اعزام شدند

در مراسمی با حضور فرمانده سپاه فجر استان فارس ۱۰ گروه جهادی از سپاه ناحیه احمدبن‌موسی(ع) به مناطق محروم شیراز اعزام شدند.
 ۱۰ گروه جهادی به مناطق محروم شیراز اعزام شدند

به گزارش خبرنگار جهادی از فارس، در مراسمی با حضور فرمانده سپاه فجر استان فارس 10 گروه جهادی از سپاه ناحیه احمدبن‌موسی(ع) به مناطق محروم شیراز اعزام شدند. 

سردار هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر فارس در این مراسم با بیان اینکه جوانان بزرگترین ثروت این انقلاب هستند، اظهار داشت: زمانی دشمن با تحمیل هشت سال جنگ به صورت فیزیکی جوانان ما را مورد هجوم قرار می­‌داد اما در حال حاضر دشمن اراده و شخصیت درونی جوانان ما را نشانه رفته است.

وی با اشاره به شکل‌گیری بسیج مردمی در اوایل انقلاب گفت: بسیج درخت تنومندی است که در هر عرصه‌ای وارد شود موفقیت آمیز عمل می‌کند و می­‌بینیم که در جهان اسلام به الگو تبدیل شده است و جوانان کشور­های منطقه با الگوگیری از بسیج انقلابی ما توانسته‌­اند مقابل تکفیری­‌ها مقاومت کنند و آن­ها را از سرزمین خود بیرون برانند.

فرمانده سپاه فجر استان فارس درباره وضعیت اقتصادی کشور گفت: اگر مسئولین در دولت‌­های مختلف به نسخه‌­های مقام معظم رهبری توجه کرده و برنامه‌­ریزی مناسبی داشتند اکنون اقتصاد ما پاشنه آشیل نداشت و دشمن نمی‌­توانست با یک جمله و حرکت اقتصاد را دچار آشفتگی کند.

غیاثی در ادامه به نقش بسیج در عمران و آبادی مناطق محروم پرداخت و بیان کرد: با سازماندهی و برنامه­‌ریزی در سال 97 درصدد هستیم خدمات بیشتری به مناطق محروم برسانیم.

در پایان سروان پاسدار حسینعلی غلباش مسئول بسیج سازندگی ناحیه احمد ابن موسی(ع) نیز گفت: در راستای محرومیت­‌زدایی، مناطقی را شناسایی کرده‌­ایم و با اعزام 10 گروه جهادی متشکل از بسیجیان این ناحیه به مناطق محروم در بخش‌های عمرانی، فرهنگی، اجتماعی و پزشکی آماده خدمات‌رسانی به این مناطق هستیم.