سه شنبه, 08/29/1397 - 08:10 fars

طرح کرامت در ۳۲ نقطه آسیب‌پذیر استان فارس اجرا می‌شود

معاون فنی و محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی استان فارس از اجرای طرح کرامت در ۳۲ نقطه آسیب‌پذیر استان خبر داد.
 طرح کرامت در ۳۲ نقطه آسیب‌پذیر استان فارس اجرا می‌شود

حمید کارگر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به فعالیت‌های محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی استان فارس از اجرای طرح کرامت خبر داد و اظهار داشت: طرح کرامت ذیل طرح جوادالائمه است که در مناطق آسیب‌پذیر اجرا می‌شود. 

وی با اشاره به جزئیات طرح کرامت گفت: ساخت‌‌وسازهای عمرانی طرح جوادالائمه با عنوان طرح کرامت شناخته می‌شود که نمونه آن مشارکت 200 میلیون تومانی بسیج سازندگی در ساخت کتابخانه‌ای در داراب است. 

معاون فنی بسیج سازندگی استان فارس افزود: 32 نقطه در استان فارس برای اجرای طرح کرامت شناسایی و با 10 میلیارد تومان آغاز شد که بخشی از آن انجام و بخشی دیگر در حال انجام است. 

کارگر با بیان اینکه 6 طرح از این 32 طرح در شهر شیراز اجرا می‌شود، بیان کرد: مابقی در شهرستان‌های استان است همچنین برای طرح کرامت 2 نیز 47نقطه شناسایی شده که نیمه دوم امسال و سال آینده آغاز می‌شود. 

وی همچنین به دیگر فعالیت‌های بسیج سازندگی در راستای محرومیت‌زدایی اشاره و عنوان کرد: در سال گذشته بیش از 250 پروژه محرومیت‌زدایی برنامه‌ریزی شده بود که 96 طرح آن کامل و واگذار شده است.

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.