دوشنبه, 09/12/1397 - 10:01 fars

جهادگران نمونه و فعالان اقتصاد مقاومتی استان فارس تجلیل شدند

همایش ستارگان اقتصاد مقاومتی و گروه‌های برتر جهادی با حضور مسئولان استانی برگزار و فعالان اقتصادی و جهادگران نمونه تقدیر شدند.
 جهادگران نمونه و فعالان اقتصاد مقاومتی استان فارس تجلیل شدند

به گزارش خبرنگار جهادی از فارس، همایش ستارگان اقتصاد مقاومتی و گروه‌های برتر جهادی با حضور معاون هماهنگ‌کننده سپاه فجر و مسئولان استانی به همت بسیج سازندگی استان فارس برگزار و از فعالان برتر اقتصاد مقاومتی و جهادگران نمونه تقدیر شد. 

عبدالحمید اسماعیلی، رئیس بسیج سازندگی استان فارس در این مراسم با بیان اینکه فعالان اقتصاد مقاومتی افسران جنگ اقتصادی هستند، اظهار داشت: امروز به فرمایش رهبری کسانی که در عرصه اقتصادی همت و تلاش می‌کنند حکم جهادگر را دارند. 

وی با بیان اینکه اقتصاد امروز ما بیشتر سلیقه‌محور است تا برنامه محور گفت: باید نگاه در حوزه اقتصادی عوض شود چراکه نگاه امروز تسهیل‌گر نیست بلکه مشکلات اداری و وضعیت کنونی بانک‌ها مانع بزرگ تولید وفعالان اقتصادی شده است. 

رئیس بسیج سازندگی به بخشی از اقداماتی که از سال گذشته انجام شده اشاره کرد و افزود:  از سال گذشته تاکنون با کمک استانداری 40 کارخانه نیمه راکد را مراجعه کردیم که مشکلات برخی از آنها برطرف شده است.

اسماعیلی با انتقاد از برخی از مدیران استانی بیان کرد: نگاه صفر تا صدی به قانون باید عوض شود، در برخی از ادارات اجرای قانون تا زمانی است که به نفع مسئول باشد اما در برخورد با مردم قانون به درستی رعایت نمی‌شود. 

وی خطاب به فعالان اقتصادی عنوان کرد: کار ما ایستادگی، حرکت و مطالبه‌گری است و باید در چهارچوب قانون این حرکت‌های اقتصادی و مطالبه‌گری انجام شود چراکه تنها در آن صورت است که مشکلات حل می‌شود. 

در پایان این مراسم از 10 نفر فعالان اقتصاد مقاومتی و 10 نفر از جهادگران نمونه تقدیر شد. اسامی فعالان برگزیده اقتصادی استان به قرار زیر است: فرشید زاهدانی، محمد جوانبخت، عمار مصلح، اسد موسوی، سید علی حسینی، محمدمهدی رزمجو، حسن غضنفری، اسماعیل باقری، شهباز هاشمی و نادر خلیلی. 

همچنین اسامی جهادگران نمونه استان عبارتنداز: زینب حسین بیگی، محمدعلی وحیدی‌پور، آمنه راهی، احسان رشیدی، پوری زرگر، فهمیه جوکار، محمد ذبیحی، داوود اوسط، یوسف سبزی و ارسلان کریمی. 

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.