یکشنبه, 05/06/1398 - 12:27 fars
در ادامه خدمت رسانی به مناطق سیل زده خوزستان

14واحد مسکونی خوزستان توسط جهادگران لارستان تعمیر شد.

گروه جهادی لارستان به مدت هشت روز در مناطق سیل زده شهرستان شوشتر بخش شعیبیه حاضر شده و پس از هشت روز فعالیت به شهرستان لارستان بازگشته اند.
 14واحد مسکونی خوزستان توسط جهادگران لارستان تعمیر شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی؛ تعداد 40 نفر از جهادگران شهرستان لارستان و رهپویان وصال  در مدت حضور خود در مناطق سیل زده بخش گوریه استان خوزستان 14 واحد مسکونی را تعمیر و بازسازی کردند.

مدیر مطالعات گروه های جهادی سازمان بسیج سازندگی استان فارس  در خصوص عمده فعالیت های این گروه جهادی اظهار داشت:  بازسازی و مرمت انجام شده توسط گروه جهادگران لارستان ، شامل موزاییک کف اتاق و سالن، تعمیر سقف، تعمیرات شیر آلات، برق کشی، لکه گیری، گچ کاری، و غیره به همراه برگزاری

مراسمات فرهنگی آموزشی و مذهبی و فوق برنامه می باشد.

  

 

وی با بیان اینکه این  گروه جهادی علاوه بر انجام امور عمرانی توانستند با خرید و اهدای دو دستگاه کولر گازی به مبلغ 60.000.000 میلیون ریال و اهدای 24 دست البسه ورزشی و وسایل ورزشی جهت جوانان و نوجوانان روستای علیه ، موجبات خوشحالی خانواده های نیازمند در فصل تابستان فراهم آوردند افزود این گروه جهادی در آخر با برگزاری جشن بزرگ اختتامیه اردو فرح و نشاط را برای ساکنین منطقه بوجود آوردند.

وی خاطر نشان کرد: اعزام گروه های جهادی هم چنان در دستور کار قرار دارد و در روزهای آینده سایر گروه های جهادی از استان فارس به منطقه اعزام خواهند شد.

شهرستان لارستان  در 330 کیلومتری مرکز استان فارس قرار دارد.