توزیع هزار بسته لوازم‌التحریر و پوشاک در مناطق محروم لارستان

پنجشنبه, 08/09/1398 - 12:13 fars
بوی ماه مهر

توزیع هزار بسته لوازم‌التحریر و پوشاک در مناطق محروم لارستان

به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی هزار بسته لوازم‌التحریر، کفش و پوشاک در مناطق کم برخوردار شهرستان لرستان توزیع شد.
توزیع هزار بسته لوازم‌التحریر و پوشاک در مناطق محروم لارستان

 

به گزارش روابط عمومی بسیج سازندگی استان فارس، محسن چرخی مسئول بسیج سازندگی لارستان با اشاره به فعالیت گروه‌های جهادی شهرستان لارستان در زمینه تامین لوازم التحریر و دیگر اقلام مورد نیاز دانش‌آموزان، گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی هزار بسته لوازم‌التحریر، کفش و پوشاک تهیه شده و در مناطق کم برخوردار توزیع شد.

او ضمن تشکر از گروه های جهادی شهرستان لارستان عنوان کرد: علاوه بر آن‌ها گروه‌های جهادی شهرستان جهت اهدای لوازم التحریر، البسه و کفش و اجرای برنامه‌های فرهنگی، آموزشی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از جمله خدماتی است که انجام شده است.

مسئول بسیج سازندگی لارستان تصریح کرد: ارزش خدمات ارائه شده بیش از ۷۰۰ میلیون ریال است که با مشارکت مردم، خیرین و تعدادی از نهاد‌های دولتی مربوطه تامین شده و برنامه‌ ریزی و سازماندهی اجرای این امورات از جذب منابع تا تهیه و توزیع توسط بسیجیان و گروه‌های جهادی محلات و اقشار انجام شده است.

                                                                                                                           

 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.