حضور تیم بسیج سازندگی سپاه فجر در اردوی جهادی شهرستان گراش

شنبه, 05/19/1398 - 10:59 fars
اردوی جهادی روستای محمد زینا

حضور تیم بسیج سازندگی سپاه فجر در اردوی جهادی شهرستان گراش

اردوی جهادی گروه جهادی عمار باهدف محرومیت زدایی وخدمت رسانی مناطق محروم در روستای محمد زینا برگزار شد.
حضور تیم بسیج سازندگی سپاه فجر در اردوی جهادی شهرستان گراش

به گزارش روابط عمومی بسیج سازندگی سپاه فجر استان فارس، سرپرست بسیج سازندگی سپاه فجر استان فارس  با حضور در بین جهادگران گفت: گروه جهادی عمار با حضور ۵۰ نفر از بسیجیان شهرستان گراش به مدت 10 روز به روستائیان، روستای محمد زینای گراش خدمت رسانی می کنند.
 

وی افزود: عمده فعالیت های این گروه جهادی در ضمینه های عمرانی، فرهنگی، خدمات آرایشگری ،آموزشی ، مشاوره ای و خدمات بهداشتی و درمانی و… می باشد.


سرگرد سید مجتبی سرور زاده خاطر نشان کرد: علاوه بر موارد ذکر شده با تشکیل میز خدمت در روستا ، مردم روستای محمدزینا و چند روستای اطراف توانستند با حضور چهره به چهره با مسئولین شهرستان گراش به بیان مشکلات خود پرداختند. 

در این اردو تیم پزشکی و کاروان سلامت که به همت بسیج جامعه پزشکی و جمعیت هلال احمر شهرستان گراش مستقر شده بود با معاینه بیماران توسط پزشک عمومی و دندانپزشک و سایر کادر درمانی از جمله ماما و مشاوره به مردم محروم این منطقه ارائه خدمت نمودند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.