شناسه خبر :۲۳۶۲

بیش از ۶۸۰ گروه جهادی به مناطق محروم استان فارس اعزام شدند

مدیر مطالعات حرکت‌های جهادی بسیج سازندگی استان فارس از اعزام بیش از ۶۸۰ گروه به مناطق محروم استان فارس در ۹ ماه امسال خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

شکرالله مسکویی در گفت‌وگو با خبرنگار جهادی از بسیج سازندگی، با اشاره به برگزاری اردوهای جهادی در قالب‌های دانشجویی،  دانش‌آموزی و بسیج سازندگی در استان فارس اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون ۶۸۰ گروه جهادی در قالب ۱۳۰ هزار نفر روز به نقاط محروم استان اعزام شده و فعالیت‌های سازندگی انجام دادند. 

وی با بیان اینکه اردوهای جهادی بسیج سازندگی به صورت مستمر انجام می‌شود، گفت: علاوه بر اردوهای ویژه نوروز در مقاطع ۳ ماهه گروه‌های جهادی به مناطق محروم اعزام می‌شوند و در ۳ ماه باقی مانده از سال ۴۰ تا ۵۰ گروه جهادی به مناطق محروم استان اعزام می‌شوند.  

مدیر مطالعات حرکت‌های جهادی بسیج سازندگی استان فارس افزود: در اردوهای دانش‌آموزی ۱۸۳ مدرسه بازسازی و زیباسازی شد و فعالیت دیگر گروه‌های جهادی در قالب‌های عمرانی، فرهنگی و آموزشی گنجانده می‌شود. 

مسکویی با اشاره به اینکه از بهمن ماه اردوهای نوروزی برنامه‌ریزی می‌شود، عنوان کرد: در نوروز امسال ۳ هزار نفر در قالب ۸۵ گروه جهادی به ارائه خدمات به مردم پرداختند که علاوه بر استان فارس به ۷ استان همجوار نیز خدمات ارائه شده است. 

وی به عمده فعالیت گروه‌های جهادی اشاره کرد و گفت: فعالیت‌های تخصصی فرهنگی، آموزشی، اقتصاد مقاومتی، عمرانی، بهسازی و مرمت از عمده فعالیت‌های گروه‌های جهادی است که متناسب با نیاز هر منطقه انجام می‌شود. 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها