شناسه خبر :۲۳۷۱

سومین بیمارستان صحرایی استان فارس در جهرم برپا می‌شود

رئیس بسیج پزشکی استان فارس از برپایی سومین بیمارستان صحرایی استان در بخش سیمکان شهرستان جهرم در بهمن ماه خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

فرخ بهارلویی در گفت‌وگو با خبرنگار جهادی از بسیج سازندگی فارس، از برپایی سومین بیمارستان صحرایی استان فارس در بخش سیمکان شهرستان جهرم خبر داد و اظهار داشت: این بیمارستان در روزهای ۱۸ تا ۲۰ بهمن ماه در جهرم برپا می‌شود و به ارائه خدمات به مردم این منطقه می‌پردازد. 

وی با بیان اینکه بازدیدهای میدانی برای این امر انجام شده است، گفت: بسیج پزشکی هر سال ۲ بیمارستان صحرایی در نقاط محروم استان برپا می‌کند که  از ابتدای سال تاکنون ۲ بیمارستان صحرایی در شهرستان‌های بوانات و پاسارگاد برپا شده و برای نخستین بار این امر برای سومین بار در حال انجام است. 

رئیس بسیج پزشکی استان فارس افزود: بیمارستان‌های صحرایی انواع خدمات تخصصی و بیمارستانی را به مردم نقاط محروم استان فارس ارائه می‌دهد. 

بهارلویی با اشاره به برپایی درمانگاه‌های سیار در نقاط محروم استان بیان کرد: ماهیانه در برخی از نقاط استان فارس درمانگاه‌های تخصصی به صورت سیار برپا می‌شود که مدت زمان کمتری از بیمارستان صحرایی دارند. 

وی از برپایی درمانگاه تخصصی در شهرستان فسا در ۲۹ دی ماه خبر داد و عنوان کرد: این درمانگاه ۴۸ ساعته است و ابتدا پزشکان عمومی به غربالگری بیماران می‌پردازند و پس از آن به متخصصان ارجاع می‌دهند. 

رئیس بسیج پزشکی استان فارس گفت: تمامی خدمات دارو و ویزیت در درمانگاه‌های تخصصی به صورت رایگان انجام می‌شود.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها