در ایام نوروز سال ۱۳۹۷
شناسه خبر :۳۵۴۰

گروه جهادی سابقون سپاه بقیه الله شیراز این بار در روستاهای محروم شهرستان جهرم

گروه جهادی سابقون از گروه های جهادی سپاه بقیه الله(عج) شیراز که نوروز ۹۶ در منطقه فراموش شده دودمان مستقر شده و به مردم محروم این روستا خدمت رسانی کرده بودند، نوروز سال ۹۷ را در کنار مردم محروم روستاهای موردک و گچ برو از توابع شهرستان جهرم حضور یافتند و در زمینه های مختلف فرهنگی، آموزشی، خدماتی، پزشکی، ورزشی و عمرانی به مردم محروم این روستا خدمت رسانی کردند.
نسخه مناسب چاپ

روستاهای محروم گچ برو و موردک از توابع شهرستان جهرم بوده که امسال جهادگران بسیجی گروه جهادی سابقون سپاه بقیه الله(عج) شیراز در ایام نوروز ۱۳۹۷ به خدمت رسانی در این روستاها پرداختند.

فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله(عج) در گفتگو با خبرنگار ما گفت: جمعی از بچه های جهادی ناحیه لحظه تحویل سال خود را در کنار محرومان و در جهت خدمت رسانی به آنها سپری نمودند که این برنامه از  ۲۵ اسفند ماه سال گذشته لغایت ۳ فروردین ماه سال جاری در روستاهای محروم منطقه جهرم برگزار شد.

رضافتوحی کیا مسئول گروه جهادی سابقون ادامه داد: فعالیت های فرهنگی، آموزشی، خدماتی، پزشکی، ورزشی و عمرانی از جمله برنامه های اجرا شده توسط گروه جهادی سابقون بوده است.
وی با اشاره به پیگیری های گروه جهادی مدتی قبل از حضور جهادگران و در حین فعالیت گروه جهادی در روستاها گفت: این پیگیری ها منجر به بازدید و حضور فرماندار، بخشدار، نماینده کمیته امداد، نماینده بهزیستی، نماینده شهرداری و دیگر مسئولان شهری از منطقه شد.

مسئول گروه جهادی سابقون در پایان با اشاره به جزئیات خدمات ارایه شده به اهالی روستا گفت: حضور تیم پزشکی در منطقه و ویزیت رایگان اهالی، توزیع بسته های غذایی رایگان بین محرومین و مستضعفین، اجرای برنامه های مختلف فرهنگی با محوریت نمازجماعت، برگزاری مراسم جشن بمناسبت سال جدید و توزیع شام به کل اهالی روستا، برگزاری مسابقات ورزشی، بهسازی مدارس روستاها، برق کشی، ساخت سرویس بهداشتی و حمام، بهسازی مسجد و حسینیه و ساخت خانه عالم از جمله کارهای اجرا شده در ایام این اردوی جهادی بوده است.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها