توسط‌بسیج‌سازندگی‌مرکزی‌انجام‌می‌شود
شناسه خبر :۴۲۶۹

احداث واحد مسکونی در ۱۰روستای زلزله زده غرب برای مددجویان بهزیستی

اراک- مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی از احداث واحدهای مسکونی در ده روستای زلزله زده کرمانشاه توسط این نهاد برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

 

علی فراهانی در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: از یک هزار و ۱۷۵ واحد مسکونی و خانه های تخریب شده مددجویان تحت پوشش بهزیستی در زلزله کرمانشاه، مقرر گردید در فاز اول ۴۵۳ واحد ساخته شود که از این تعداد ۲۷ واحد سهم بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی شد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی افزود: این تعداد واحدهای سهم بسیج سازندگی استان مرکزی در شهر ثلاث باباجانی و دهستان خانه شور کرمانشاه قرار دارد که ۱۰ روستا را در بر می گیرد.

وی ادامه داد: این روستاها شامل سرخ دره (چهار واحد)، خدامروت(یک واحد)، جاسکونه (سه واحد)، یاریاب(یک واحد)، عالیچه(یک واحد)، کلا سیاه(یک واحد)، میدان نمک (هفت واحد)، حوله سفلی(یک واحد)، حوله علیا(یک واحد) و روستای نکره (هفت واحد) است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: پراکندگی روستاها و واحدهای مسکونی اگر چه کار اجرایی و عملیاتی را قدری دشوار کرده، اما نیروهای جهادی و جهادگران بسیجی استان مرکزی کار را به خوبی پیش می برند و هم اکنون کار ساخت واحدهای مذکور در مرحله بتون ریزی، فنداسیون و دیوار شی قرار دارد و امیدواریم زودتر از موعد مقرر واحدهای مسکونی را آماده کرده و در اختیار مددجویان تحت پوشش بهزیستی قرار دهیم.

فراهانی بیان داشت: پس از وقوع زلزله شدید در استان کرمانشاه در زمستان سال گذشته، سپاه روح الله استان مرکزی همانند دیگر استان های کشور بلکه قوی تر در منطقه حضور یافت و اولین استانی بودیم که تاکنون کارهای محوله را به خوبی و به موقع به پایان رساندیم و در این ارتباط برگ زرین دیگری به فعالیت بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی در زمینه مشارکت افزوده شد.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه روح الله استان مرکزی اضافه کرد: طبق ضوابط ذاتی، سپاه فعالیت در عرصه های مختلف عمرانی، فرهنگی، آموزشی، محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی و... را بر عهده سازمان بسیج سازندگی قرار داده است.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها