شناسه خبر :۴۴۹۷

خدمات پزشکی رایگان در قالب اردوهای جهادی به مناطق محروم "کوار" ارائه می‌شود

رئیس بسیج سازندگی شهرستان کوار از برگزاری اردوی جهادی پزشکی به مدت ۳ روز در یکی از نقاظ محروم این شهرستان خبر داد.
نسخه مناسب چاپبا اشاره به خدمات بسیج سازندگی در راستای محرومیت‌زدایی اظهار داشت: خدمات پزشکی که در قالب اردوهای جهادی برگزار می‌شود یکی از این خدمات است که به مناسبت هفته سلامت اردوی جهادی ۳ روزه در یکی از مناطق محروم شهرستان کوار برپا شده و ادامه دارد. 

وی با بیان اینکه در این اردوی جهادی خدمات مختلف پزشکی به مردم منطقه گلزار ارائه می‌شود، گفت: یک تیم ۱۵ نفره متشکل از پزشک عمومی، دندانپزشک، داروساز، کارشناس مامایی، کارشناس تغذیه، کارشناس بیماری‌های واگیر و غیرواگیر و کارشناس مراقبت‌های مادران برای ارائه خدمات اعزام شدند. 

رئیس بسیج سازندگی شهرستان کوار با بیان اینکه این اردوی پزشکی با همکاری شبکه بهداشت شهرستان انجام می‌شود، افزود: با توجه به شعار هفته سلامت « سلامتی برای همه» و با توجه به رسالت بسیج سازندگی این اردو ترتیب داده شده است. 

پرهیزگار با بیان اینکه جمعیت هدف این اردوی پزشکی ۵ هزار نفر است، بیان کرد: این اردو از سوم اردیبهشت ماه شروع شده و تا ۵ اردیبهشت ماه ادامه دارد. 

وی با بیان اینکه پروژه‌های محرومیت‌زدایی در طول سال در شهرستان اجرا می‌شود، عنوان کرد: در مقاطع و به مناسبت‌های مختلف در طول سال برنامه‌های پزشکی رایگان برای مناطق محروم در نظر گرفته می‌شود.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها