شناسه خبر :۵۱۲۴

۴۰۰ گروه جهادی استان فارس در رزمایش عاشورائیان حضور دارند

رئیس بسیج سازندگی استان فارس با اشاره به برگزاری سراسری رزمایش عاشورائیان از حضور ۴۰۰ گروه جهادی از فارس در این رزمایش خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

عبدالحمید اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به برگزاری رزمایش اقتدار عاشورائیان در همه استان‌های کشور اظهار داشت: این رزمایش از ۹ شهریورماه آغاز شده و تا ۲۹ این ماه ادامه دارد و در استان فارس ۴۰۰ گروه جهادی از اقشار مختلف بسیج و نواحی در این رزمایش شرکت می‌کنند. 

وی گفت: ۱۲ هزار نفر از جهادگران در قالب این گروه‌ها به مناطق حاشیه شهرها و نقاط محروم شهرها اعزام می‌‌شوند و انواع خدمات بهداشتی، عمرانی، اقتصادی، پزشکی، بهداشتی و غیره در این مناطق ارائه می‌شود. 

رئیس بسیج سازندگی استان فارس با اشاره به نخستین حرکت گروه‌های جهادی در قالب این رزمایش افزود: روز نهم شهریورماه با همکاری نماینده و مسئولان شهرستان جهرم، ۱۱۰ پروژه عمرانی در این شهرستان به گروه‌های جهادی سپرده شد که بخشی از این پروژه‌ها توسط گروه‌های جهادی و بخشی توسط گروه‌های متخصص انجام می‌شود. 

اسماعیلی درباره تفاوت فعالیت گروه‌های جهادی در این رزمایش با دیگر اردوهای جهادی بسیج سازندگی بیان کرد: در دیگر اردوها تمرکز بر نقاط روستایی و محرومیت‌زدایی از روستاها بود اما گروه‌های جهادی در قالب رزمایش تمرکزشان بر نقاط محروم شهری است. 

رئیس بسیج سازندگی استان فارس برپایی بیمارستان‌های صحرایی، کلینیک‌های سیار دندانپزشکی و دیگر انواع خدمات را در قالب این رزمایش اعلام کرد که در همه شهرستان‌های فارس اجرا می‌شود. 

وی با بیان اینکه این فعالیت‌ها در قالب یک تقویم انجام می‌شود، از رسانه‌ها درخواست کرد تا این فعالیت‌ها را رصد و اطلاع‌رسانی کنند تا در شرایط کنونی موج امیدی در دل مردم ایجاد شود. 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها