شناسه خبر :۵۳۶۹

سومین شهرک صنعتی بزرگ کشور میزبان اردوی جهادی بسیجیان است

برای نخستین بار در قالب رزمایش محمد رسول الله ۲ سومین شهرک صنعتی بزرگ صنعتی شیراز میزبان اردوی جهادی بسیجیان می‌شود.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار جهادی از شیراز، به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس، در جلسه مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه فجر فارس، بر حمایت به منظور برگزاری مناسب نخستین اردوی جهادی بسیجیان در شهرک صنعتی بزرگ شیراز تاکید شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در این جلسه با بیان اینکه تفکر و فرهنگ بسیجی گره‌گشای مشکلات کشور و حرکت به سوی تعالی و پیشرفت است، گفت: نهادینه شدن تفکر بسیج، ضامن حفظ استقلال و پیشرفت اقتصادی کشور است.

فتوحی با اشاره به تلاش‌های امروز دشمن در جبهه اقتصادی برای ضربه به کشور گفت: برای مقابله با این تهدیدات راهی جز تکیه بر اقتصاد مقاومتی نداریم و و برای تحقق این موضوع که مورد تاکید فراوان رهبر معظم انقلاب نیز است، فرهنگ و تفکر بسیجی بسیار کارگشا است.

وی افزود: امروز کشور در عرصه اقتصاد، بیشتر از همیشه نیازمند تعمیق و توسعه فرهنگ پایداری و ایثار است و برای تحقق اهداف عالی اقتصاد مقاومتی نیز بدون بهره‌مندی از روحیه مقاومت و همت بسیجی ناممکن به نظر می‌رسد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در ادامه با تاکید بر لزوم حمایت از برنامه‌های بسیج کارگری در شهرک‌های صنعتی استان گفت: در زمینه‌هایی نظیر امور راهبری شهرک‌های صنعتی، کمک به راه‌اندازی واحدهای راکد و فعال کردن ظرفیت واحدهای صنعتی و نیز امور امنیتی و فرهنگی با بسیج کارگری همکاری و از حضور بسیج در این عرصه‌ها استقبال می‌کنیم .

وی با اشاره به حضور بسیجیان در قالب اردوهای جهادی در شهرک‌های صنعتی با قدردانی از برنامه‌ریزان این حرکت جهادی افزود: امیدواریم با این حضور جهادگونه که از سر اخلاص صورت می‌گیرد شاهد ارائه خدمات مناسبی به صنعتگران باشیم .

مسئول سازمان بسیج کارگری سپاه فجر فارس نیز در این مراسم از مهم‌ترین رسالت های بسیج کارگری را فرهنگ‌سازی برای رونق تولید ملی در جهت تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: در این زمینه برنامه‌های مختلفی در استان در حال انجام است و برگزاری اردوی جهادی نیز در این راستا انجام می‌شود.

سرهنگ پاسدار محمدعلی حمیدی با اشاره به برگزاری رزمایش «محمد رسول الله (ص) ۲» گفت: در قالب این رزمایش برای نخستین بار در شهرک صنعتی بزرگ شیراز برنامه حضور گروه‌های جهادی سازمان بسیج کارگری در تاریخ سه شنبه ۲۰ شهریور برگزار و گروه‌های جهادی در بخش‌های خدمات پزشکی، مشاوره کسب و کار و امورحقوقی، بهسازی و زیباسازی معابر و خیابان‌ها و تاسیسات زیربنایی به ارائه خدمات رایگان به واحد‌های صنعتی می‌پردازند.

وی با بیان اینکه برگزاری اردوهای جهادی در شهرک‌های صنعتی تداوم خواهد داشت، گفت: بسیج کارگری همیشه در کنار فعالان صنعتی قرار دارد و از هر تلاشی برای حمایت از تولید و اشتغال دریغ نخواهد کرد.

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها