شناسه خبر :۵۵۷۲

۳۰ واحد مسکونی مستمندان در شیراز مرمت می‌شود

فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی (ع) با اشاره به اجرای ۲۰۰ برنامه در هفته دفاع مقدس گفت: مرمت و بهسازی بیش از ۳۰ واحد مسکونی مستمندان از مهم‌ترین این برنامه‌ها است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرنگار جهادی از فارس، سرهنگ مرتضی خسروانی اظهار داشت: امروز نه تنها شروع برنامه‌های گرامیداشت آغاز ۸ سال مقاومت جانانه مردم ایران در مقابل همه قدرت‌های جهانی است بلکه تاکید مجدد بر امتداد راه مجاهدانه‌ای است که هدفش مقاومت در عرصه اقتصادی و شکست بدخواهان است.

وی برنامه‌های ردههای تحت امر خود را در هفته دفاع مقدس را بالغ بر ۲۰۰ مورد بیان کرد و گفت: عمده آن در حوزه فرهنگی و جنگ نرم چون برگزاری یادواره‌های شهدا، نمایشگاه دفاع مقدس و حضور در مدارس به منظور ترویج ارزش‌های انقلابی و در وادی اقتصاد مقاومتی و رفع محرومیت‌زدایی در مناطق حاشیه‌ای شرق شیراز است.

سرهنگ خسروانی با اشاره به مهم‌ترین این برنامه‌ها افزود: مرمت و بهسازی بیش از ۳۰ واحد مسکونی مستمندان، ساخت و احداث چند باب مجمتع فرهنگی و مذهبی، ایجاد راه در روستای بابونک و کمک به معیشت مردم مستضعف با اهداء صدها بسته لوازم التحریر، بسته غذایی و بهداشتی و اعزام تیم‌های جهادی و پزشکی است. 

وی با بیان اینکه اگر مجاهدت‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس و سپس جهادی علمی بعد از آن نبود، امروز ایران اسلامی در اوج اقتدار وجود نداشت، بیان کرد: دشمنان دست به اقداماتی همچون ترور مردم بی ‌گناه در شهر اهواز زده تا از این طریق به خیال ابلهانه ضربه به نظام اسلامی بزند و با این کار ناامیدی خود را با این حرکت وحشیانه پنهان دارند. 

فرمانده ناحیه احمد بن موسی (ع)  گفت: مردم مطمئن باشند با تاسی از فرمایشات امام خامنه‌ای، حضور دائم در صحنه‌های مورد نیاز، اعتماد به مسئولین و داشتن روحیه جهادی و امیدوار به فضل الهی که همان رموز پیروزی در جنگ تحمیلی است، می‌توانند با صبر و باور به وعده‌های الهی و اتکا به توانمندی داخلی از همه گردنه‌های سخت پیش رو در جنگ اقتصادی به سلامت عبور کنند. 

وی افزود: در این مسیر سخت بسیجیان همیشه بیدار و هوشیار راهنمای مردم خواهند بود و همیشه آماده جانفشانی و مجاهدت در راه تحقق اهداف الهی و انقلابی نظام اسلامی هستند. 

 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها