شناسه خبر :۶۰۵۱

۶۵۰ گروه جهادی در استان فارس در مناطق محروم خدمت‌رسانی کردند

مدیر مطالعات حرکت‌های جهادی بسیج سازندگی استان فارس با اشاره به استمرار فعالیت گروه‌های جهادی گفت: از ابتدای سال تاکنون ۶۵۰ گروه جهادی در نقاط مختلف داخل و خارج از استان به ارائه خدمات پرداخته‌اند.
نسخه مناسب چاپ

شکرالله مسکویی در گفت‌وگو با خبرنگار جهادی در شیراز، با اشاره به استمرار فعالیت گروه‌های جهادی در عرصه‌های گوناگون خدمت‌رسانی اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون ۶۵۰ گروه جهادی در نقاط محروم به ارائه خدمت پرداختند که عمده فعالیت آنها در عرصه فرهنگی، عمرانی، آموزشی، بهداشت و درمان و میز خدمت‌رسانی بوده است. 

وی با تشریح عملکرد گروه‌های جهادی گفت: در نوروز امسال ۱۸۵۰ نفر اردو به مناطق محروم استان فارس و استان‌های کرمانشاه، بندرعباس، کرمان و یاسوج به ارائه خدمت پرداختند. 

مدیر مطالعات حرکت‌های جهادی بسیج سازندگی استان فارس با اشاره به اردوها افزود: در ۶ ماه نخست سال ۵۷۰ نفر در اردوهای سه روزه تخصصی، ۶۶۰۰ نفر در اردوهای ۷ روزه، ۲۸۰۰ نفر در اردوهای ۱۰ روزه و ۱۴ هزار نفر در اردوهای یک روزه شرکت کردند. 

مسکویی همچنین به فعالیت گروه‌های جهادی در رزمایش محمدرسول‌الله(ص) اشاره و بیان کرد: در این رزمایش که از تاریخ ۱۹ تا ۲۹ شهریور ماه بود ۳۸۷ گروه جهادی با ۸ هزار و ۵۴۰ نفر شرکت داشتند. 

وی با اشاره به هفته بسیج نیز عنوان کرد: در این مدت نیز ۱۲۰ گروه جهادی با ۲۵۰۰ نفر-اردو در عرصه خدمت‌رسانی مشغول بودند.

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها