شناسه خبر :۶۳۰۵

اعلام پروژه های محرومیت زدایی استان فارس

عبدالحمید اسماعیلی گفت: آغاز عملیات اجرایی پروژه های محرومیت زدایی از ۱۲ بهمن ماه امسال بوده و لغایت ۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۸ پایان انجام کلیه پروژه ها می باشد.
نسخه مناسب چاپ

عبدالحمید اسماعیلی، رئیس سازمان بسیج سازندگی استان فارس در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار شیرازه درخصوص پروژه های زودبازده استان فارس که توسط سپاه پاسداران و با همراهی تعدادی از دستگاه های اجرایی استان تکمیل و یا درحال تکمیل شدن می باشد، گفت: دو هزار و سه پروژه عمرانی از ۴۰ هزار پروژه عمرانی که مقرر است در سطح کشور توسط سازمان های بسیج سازندگی سراسر کشور اجرایی شود، سهم استان فارس می باشد.

وی ادامه داد: این پروژه ها در سراسر استان استان فارس می باشد و آغاز عملیات اجرایی آن ها از ۱۲ بهمن ماه امسال بوده و لغایت ۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۸ پایان انجام کلیه پروژه ها می باشد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان فارس در ادامه با اشاره به پروژه های اقتصادی بسیج سازندگی در سطح استان فارس خاطر نشان کرد : ۲۵۰۰ پروژه اقتصادی نیز در سرتاسر استان داریم که عملیات اجرایی آن ها آغاز شده است.

وی همچنین متذکر شد: مجری پروژه های اقتصادی استان فارس بسیج سازندگی می باشد که با همکاری دستگاه های اجرایی استان این پروژه ها را به سرانجام خواهند رساند.

سرهنگ اسماعیلی درمورد زمان اتمام پروژه های اقتصادی تصریح کرد: پروژه های اقتصادی کلان و اصلی تا ۶ ماه آینده بطور قطع اجرایی خواهند شد و سایر پروژه ها بر اساس حجم عملیاتی آن ها زمان های متفاتی برای اتمام خواهند داشت.

وی در توضیح پروژه های یاد شده عمرانی اذعان کرد: پروژه های ورزشی و ورزشگاه ها، گلزار شهدا، پروژه های آب اشتغالزایی، کتابخانه، مجتمع های فرهنگی، پروژه های برق رسانی، امور عشایر و بطور کلی تمامی شهرستان ها و اقشار مختلف مردم در این پروژه ها دیده شده اند.این مقام مسئول در پاسخ به سوالی مبنی بر مبلغ کل پروژه ها اظهار داشت: هنوز درمورد اعداد و ارقام کل این پروژه ها جمع بندی نهایی صورت نگرفته اما قطعا عدد بزرگی می باشد و پروژه های یکی دو میلیارد تومانی هم نیز زیاد داریم.

  انتشار یافته: ۱
  در انتظار بررسی: ۰

  دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
  جمشید

  سلاممقداری وسایل دارم که به درد گروههای جهادی فارس میخورد. من در شیرازم. به کجا تحویل دهم؟jam_asd@yahoo.com

  تازه ها