ادامه کمک رسانی به سیل زدگان خوزستان
شناسه خبر :۹۲۳۹
بازدید سردار بوعلی از خوزستان

بازدید جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس از اردوهای جهادی خوزستان

طی هفته جاری سردار بوعلی به همراه مسئولین بسیج سازندگی سپاه فجر استان فارس از مناطق سیل زده خوزستان و عملکرد گروه های جهادی اعزامی به منطقه بازدید به عمل آوردند.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش فرهنگی و رسانه بسیج سازندگی سپاه فجر فارس: در جریان سیل فروردین ماه و تخریب منازل هم وطنان خوزستانی، اعزام گروه های جهادی جهت کمک رسانی از چندی پیش آغاز شد. که عمده عملکرد این گروه ها در زمینه تعمیرات و احداث بناهای آسیب دیده می باشد. 

این گروه ها در غالب اردوهای تابستانه به مردمان خونگرم خوزستانی کمک رسانی می کنند و طبق برنامه ریزی مدیر اردوهای جهادی گروه های جهادی یکی پس از دیگری به منطقه اعزام می شوند.

سردار بوعلی در هفته جاری ضمن حضور در منطقه شعیبیه و بازدید از فعالیت های انجام گرفته در جمع نیروهای جهادگر استان فارس در مناطق سیل زده بیان کرد: عملکرد استان فارس در سیل اخیر کشور در مناطق سیل زده قابل ستایش می باشد.

 

وی افزود: از ابتدای بروز سیل، سپاه فجر استان فارس با کمک های نقدی و غیر نقدی، اعزام گروه های مهندسی، اعزام گروه های جهادی و استفاده از ماشین آلات مهندسی در کنار مردم آسیب دیده بوده است. 

  

جانشین فرماندهی سپاه فجر بیان کرد: بسیجیان استان فارس در چهار منطقه سیل زده کشور حضور فعال و موثر داشته اند، که در سه منطقه قبل کار خود را به نحو احسن به پایان رسانده و اکنون در بخش شعیبیه مشغول به خدمت رسانی می باشند.

 

وی خاطرنشان کرد: در صورتیکه بنیاد مسکن موانع موجود را برطرف کند بزودی مراحل اجرای عملیات ساخت منازل نیز  توسط جهادگران متخصص آغاز می شود و در اسرع وقت به اتمام می رسد. 

انتهای پیام/

برچسب ها: 

    دیدگاه ها

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

    تازه ها