۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۹:۳۰
بانوی کارآفرین جوان که همیشه دغدغه کارآفرینی داشته با راه‌اندازی کارگاه خیاطی در زرقان زمینه امرار معاش ۳۰ نفر را فراهم کرده است.
۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۵۷
کارآفرین زرین‌دشتی با احیای گلیم و گبه‌بافی در این شهرستان موفق شده است ۲۰۰ هنرمند را به پای دار قالی بنشاند تا علاوه بر اشتغال‌زایی برای بخشی از بانوان توانمند این شهرستان، نقش و نگار این صنعت بومی روانه بازارهای جهانی شود.
۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۵۴
جوانان با انگیزه استان فارس با همکاری بسیج سازندگی، کمر همت به عملی کردن اقتصاد مقاومتی بسته‌ و به اشتغالزایی پرداختند.
۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۵۰
شرایط خشکسالی و کم‌آبی استان فارس سبب شده که کشت محصولات کم‌آب‌بری چون پسته توصیه شود، محصولی که می‌تواند مصداق عمل به اقتصاد مقاومتی باشد.
۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۷
حمایت از کالای ایرانی تنها به پرداخت تسهیلات ختم نمی‌شود بلکه تولیدکننده ایرانی نیاز به بازار دارد و اگر در این زمینه حمایت نشود بعد از گذشت چند سال محکوم به ورشکستی و تعطیلی کارگاه تولیدی است.
۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۴۱
کارگاه صنایع چوب خالق ظریف‌ترین مشبک جهان در شهرستان نی‌ریز یکی از نمودهای استفاده از صنایع دستی برای اشتغالزایی و یکی از عرصه‌های موفق اقتصاد مقاومتی استان فارس است.
۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۰۹:۳۸
یک کارمند شیلات ضمن ابراز "با ۷۰۰هزار تومان در سال ۷۸ کار پرورش ماهی را آغاز کردم" گفت: به‌سمت تولید بروید وقتتان هدر نرود. جوانی که اهل کار باشد برای خود کار درست می‌کند.
۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۹:۳۲
فرهنگی بازنشسته پاسارگادی با فعالیتی مضاعف در عرصه پرورش زنبور عسل، موفق به ایجاد اشتغالی خانوادگی با طعم شیرین عسل شده است.
۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۳
جوان پاسارگادی با تکیه بر نیروی جوانی، دانش علمی خویش و شناخت نیازهای بازار توانسته است در عرض تنها ۸ ماه فعالیت در زمینه پرورش مرغ و بلدرچین به بهره‌­برداری و درآمدزایی برسد.
۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۹:۰۹
صنایع تبدیلی شهرستان پاسارگاد با جذب ۲۳۰ هزار تن مواد خام و ارسال بالغ بر ۱۴۰ هزار تن تولیدات غذایی به بازارهای ایران و جهان به یکی از قطب‌های تولیدی کشور در این زمینه تبدیل شده است.
۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۰۸:۵۸
رئیس بسیج سازندگی استان فارس از برپایی رویداد کارآفرینی و فناوری در بخش کشاورزی با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان خبر داد.
۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۹:۴۴
فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز خبرداد:
سرهنگ زارعی گفت: تولیدکنندگان و کارآفرینانی که با حمایت بسیج سازندگی ناحیه ثارالله(ع) تسهیلات اقتصاد مقاومتی در راستای ایجاد عرصه‌های زودبازده اشتغالزایی گام برداشته‌اند در قالب ۱۸ غرفه تولیدات و محصولات خود را عرضه می‌كنند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۹:۲۳
کارآفرین دارابی ایجاد اشتغال برای چند نفر را شیرینی کارش می‌داند و گوید: در ابتدا علاقه چندانی به پرورش قارچ نداشتم اما در حال حاضر با عشق و علاقه به این کار می‌پردازم و خوشحالم که توانسته‌‌ام برای چند نفر ایجاد اشتغال کنم.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۷
کارآفرین جوان دارابی بعد از تعطیل کردن سالن پرورش قارچ به فکر احداث گلخانه می‌افتد. وی در حال حاضر ۲۵۰۰ متر فضای گلخانه‌ای در دو نقطه از شهر داراب ایجاد کرده است و سالانه حدود ۲۵ تن خیار تولید می‌کند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۳
پرورش گیاه آلوئه‌ورا توسط یکی از فعالان اقتصاد مقاومتی شهرستان ارسنجان سبب شده چالش کم‌آبی تبدیل به فرصتی برای درآمدزایی شود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۰۹:۰۲
کارآفرین زرقانی در کنار راه‌اندازی کارگاه تولید حلوا ارده، با ابتکار و خلاقیت موفق به تولید "حلوا عسلی"، "حلوا خرما" و "حلوا شیره انگور" شده و به گفته خودش در تلاش برای ثبت این ۳ ابتکار است.

صفحات