۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۸
مسئول سازمان بسیج کارمندان استان فارس گفت: بسیج کارمندان روز ۲۶ شهریورماه ۴۰ اردوی جهادی «میز خدمت» به استعداد ۲۰۰ مدیر و مسئول دستگاه‌های اجرایی را در مناطق محروم و روستایی سراسر کشور برگزار می‌کند.
۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۲
مدیر مطالعات حرکت‌های جهادی بسیج سازندگی استان فارس از آغاز طرح و برنامه گروه‌های جهادی بسیح سازندگی این استان در قالب رزمایش سپاهیان محمد رسوال‌الله خبرداد.
۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۱
فرمانده سپاه بقیةالله(عج) شیراز با بیان اینکه روستای محروم دره همیانه سپیدان یکی از روستاهای محروم این شهرستان است گفت: این روستا مسجد ندارد و در حال حاضر گروه‌های جهادی این ناحیه در حال ساخت مسجد در این روستا هستند.
۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۹
برای نخستین بار در قالب رزمایش محمد رسول الله ۲ سومین شهرک صنعتی بزرگ صنعتی شیراز میزبان اردوی جهادی بسیجیان می‌شود.
۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۵
مسئول بسیج سازندگی شهرستان کوار با اشاره به رزمایش سپاهیان محمدرسول‌الله(ص) و حضور گروه‌های جهادی در این رزمایش گفت: پروژه‌های محرومیت‌زدایی در شهرستان کوار توسط جهادگران اجرا می‌شود.
۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۰۸:۵۰
فرمانده سپاه فجر فارس خبر داد:
فرمانده سپاه فجر فارس گفت: دومین رزمایش بزرگ عاشورایی فارس همزمان با سالروز دفاع مقدس در سراسر استان برگزار می شود.
۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۰۸:۴۲
مسئول بسیج سازندگی شهرستان گراش از برگزاری رزمایش بزرگ سپاهیان محمدرسول‌الله(ص) در این شهرستان خبر داد که در این رزمایش گروه‌های جهادی به ارائه خدمت در حاشیه شهرها می‌پردازند.
۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۰۷:۴۰
رئیس بسیج سازندگی استان فارس با اشاره به برگزاری سراسری رزمایش عاشورائیان از حضور ۴۰۰ گروه جهادی از فارس در این رزمایش خبر داد.
۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۰۹:۵۳
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه لارستان از اعزام ۳۰ جهادگر بسیجی به روستای محروم «اوه» خبر داد.
۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۱:۲۹
بالغ بر ۳۰۰ بسیجی گراشی در قالب ۲۵ گروه تخصصی عازم اردوهای جهادی در روستاهای محروم گراش می‌شوند تا بسازند و ساخته شوند.
۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۰:۱۲
روستای «شکرآباد» در منطقه شورآب شهرستان شیراز از داشتن نیازهای اولیه زندگی مانند حمام و سرویس بهداشتی محروم هستند اما با همت گروه‌های جهادی این محرومیت رنگ می‌بازد.
۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۸:۴۰
فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز گفت: در راستای خدمت‌رسانی و کمک به محرومین در هر پایگاه مقاومت یک گروه جهادی ایجاد می‌شود.
۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۹:۴۶
مدیر حرکت‌های جهادی بسیج دانشجویی استان فارس با اشاره به شروع فعالیت گروه‌های جهادی دانشجویان گفت: ۹۲ گروه در تابستان امسال به ارائه خدمات در نقاط محروم استان می‌پردازند.
۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۹:۱۱
در مراسمی با حضور فرمانده سپاه فجر استان فارس ۱۰ گروه جهادی از سپاه ناحیه احمدبن‌موسی(ع) به مناطق محروم شیراز اعزام شدند.
۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۹:۰۸
اردوهای جهادی در سطوح مختلف در استان فارس برگزار می‌شود و پیش‌بینی شده امسال ۱۰۰ گروه دانش‌آموزی این اردوها را انجام دهند.
۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۸:۵۶
رئیس بسیج سازندگی شهرستان فیروزآباد با اشاره به آتش‌سوزی که از ۲ روز پیش در کوه " برز" این شهرستان شروع شده است، گفت: تاکنون ۱۰۰ نفر از اعضای گروه‌های جهادی برای مهار آتش به منطقه اعزام شدند.

صفحات

تازه ها