۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۷
فرمانده سپاه گفت: رمز پيروزي و بقاي انقلاب اسلامي همين فتح الفتوح اصلي انقلاب يعني جذب دلهاي جوانان مومن و انقلابي به اين مسير الهي است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۹:۳۰
عبدالحمید اسماعیلی گفت: آغاز عملیات اجرایی پروژه های محرومیت زدایی از ۱۲ بهمن ماه امسال بوده و لغایت ۱۲ بهمن ماه ۱۳۹۸ پایان انجام کلیه پروژه ها می باشد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۰
سردار غیاثی در گفتگو با شیرازه مطرح کرد:
سردار غیاثی گفت: دو هزار و سه پروژه استان فارس در ۲۸ عنوان و عرصه می باشد که بناست با همیاری و مشارکت دستگاه ها و خیرین به سرانجام برسند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۰۸
روسای بسیج سازندگی و جامعه پزشکی استان فارس از مناطق محروم شهرستان رستم در بخش‌های مرکزی و سورنای این شهرستان بازدید کرده و در برپایی بیمارستان بزرگ صحرایی در این مناطق توافق کردند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۸:۵۷
فرمانده سپاه ناحیه بقیه ا...(عج)شیراز
سرهنگ پاسدار محمد جعفر دوستدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بقیه ا...(عج)در مراسم توانمند سازی مناطق کم برخوردار شیراز خبر داد: سپاه برای مناطق کم برخوردار شهر شیراز با طرح ها و ایده ها به میدان خواهد آمد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۸:۴۱
مسئول بسیج سازندگی استان فارس:
مسئول بسیج سازندگی استان فارس گفت: در قالب طرح کرامت ۱۹ پروژه در ۱۹ شهر استان فارس در مناطق محروم شهری انجام می‌شود.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۸:۳۷
فرمانده سپاه بقیه ا...(عج) شیراز
فرمانده سپاه بقیه ا...(عج) شیراز صبح امروز خبر داد: ۱۰۵ پروژه عمرانی تکمیل و تحویل مردم در مناطق کم برخوردار شیراز شد.
۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۲۷
مدیر مطالعات حرکت‌های جهادی بسیج سازندگی استان فارس با اشاره به استمرار فعالیت گروه‌های جهادی گفت: از ابتدای سال تاکنون ۶۵۰ گروه جهادی در نقاط مختلف داخل و خارج از استان به ارائه خدمات پرداخته‌اند.
۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۸:۲۱
فرمانده بسیج ناحیه بقیه‌ الله شیراز گفت:
فرمانده بسیج ناحیه بقیه‌ الله شیراز گفت: طرح ایران یار با هدف حمایت از کالاها، صنعت و کارخانجات و معرفی قدرت اقتصادی ایران در داخل مرزها اجرا خواهد شد.
۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۹:۳۲
به مناسبت هفته بسیج برگزار شد:
به مناسبت هفته بسیج از مقبره شهدای گمنام بخش پاسارگاد با حضور سردار بوعلی جانشین سپاه فجر فارس بهره برداری شد.
۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۸:۱۳
معاون هماهنگ کننده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه به مناسبت هفته بسیج چندین هزار برنامه در این استان برگزار می‌شود، گفت: از این تعداد برنامه ۹۰۰ برنامه شاخص است که در سطح نواحی و اقشار مختلف نواحی بسیج برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۸:۱۰
معاون فنی و محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی استان فارس از اجرای طرح کرامت در ۳۲ نقطه آسیب‌پذیر استان خبر داد.
۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۶
معاون فنی و محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی استان فارس از رونمایی یادمان شهدای گمنام شهرستان پاسارگاد در هفته بسیج با حضور فرماندهان سپاه استان خبر داد.
۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۳۸
بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گراش:
بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش طبق روال هر سال همزمان با بازگشایی مدارس گروه جهادی یاران مهدی(عج)پایگاه حضرت ولیعصر(عج) به دانش آموزان محروم روستاهای اطراف شهر لوازم التحریر ایرانی اهدا کرد.
۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۲
فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز خبر داد
سرهنگ زارعی از توزیع ۱۰۰ بسته لوازم التحریر ایرانی میان دانش آموزان نیازمند خبر داد
۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۴۶
فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع):
سرهنگ زارعی در دیدار از منطقه محروم رکن آباد گفت: تمام تلاش ما این است که در حد بضاعت از محرومیت در این مناطق کاسته شود. مسولین به مناطق محروم سرکشی کنند

صفحات

تازه ها