۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۲۷
مدیر مطالعات حرکت‌های جهادی بسیج سازندگی استان فارس با اشاره به استمرار فعالیت گروه‌های جهادی گفت: از ابتدای سال تاکنون ۶۵۰ گروه جهادی در نقاط مختلف داخل و خارج از استان به ارائه خدمات پرداخته‌اند.
۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۸:۲۱
فرمانده بسیج ناحیه بقیه‌ الله شیراز گفت:
فرمانده بسیج ناحیه بقیه‌ الله شیراز گفت: طرح ایران یار با هدف حمایت از کالاها، صنعت و کارخانجات و معرفی قدرت اقتصادی ایران در داخل مرزها اجرا خواهد شد.
۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۴
نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع تبدیلی به مناسبت هفته بسیج در شیراز آغاز به کار کرد.
۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۱
همایش ستارگان اقتصاد مقاومتی و گروه‌های برتر جهادی با حضور مسئولان استانی برگزار و فعالان اقتصادی و جهادگران نمونه تقدیر شدند.
۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۹:۴۸
کارآفرین بسیجی استان فارسی:
مجتبی قاسم زاده: در راستای حکم واجب حضرت امام خامنه ای در راستای اقتصاد مقاومتی، تفکر کار آفرینی بیشتر ذهنم را در گیر کرد. جوان هایی که بزرگترین تهدید جهان (داعش) را زمین گیر کردند، الان هم می توانند اقتصاد کشور را متحول کنند.
۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۴
معاون هماهنگ‌کننده سپاه فجر فارس:
معاون هماهنگ‌کننده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه مسئله اول امروز کشور اقتصاد است، گفت: اقتصاد لیبرالیسم نمی‌تواند مشکلات اقتصادی را حل کند بلکه باید از آموزه‌های اسلامی و قرآنی برای حل مشکلات اقتصادی استفاده کرد.
۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۸:۱۳
معاون هماهنگ کننده سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه به مناسبت هفته بسیج چندین هزار برنامه در این استان برگزار می‌شود، گفت: از این تعداد برنامه ۹۰۰ برنامه شاخص است که در سطح نواحی و اقشار مختلف نواحی بسیج برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۸:۱۰
معاون فنی و محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی استان فارس از اجرای طرح کرامت در ۳۲ نقطه آسیب‌پذیر استان خبر داد.
۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۶
معاون فنی و محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی استان فارس از رونمایی یادمان شهدای گمنام شهرستان پاسارگاد در هفته بسیج با حضور فرماندهان سپاه استان خبر داد.
۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۱
فرمانده ناحیه احمد­ بن موسی(ع) شیراز گفت: به مناسبت هفته بسیج بیش از ۳۰۰ برنامه فرهنگی، اقتصادی در شرق شیراز برنامه‌ریزی شده و در دست اجرا است.
۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۳۸
بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گراش:
بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش طبق روال هر سال همزمان با بازگشایی مدارس گروه جهادی یاران مهدی(عج)پایگاه حضرت ولیعصر(عج) به دانش آموزان محروم روستاهای اطراف شهر لوازم التحریر ایرانی اهدا کرد.
۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۴۲
به همت جهادگران بسیجی انجام شد
بسیجیان جهادگر روستای “بریز” از توابع بخش مرکزی لارستان، برای منزل یکی از نیازمندان این روستا دیوار احداث کردند.
۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۲
فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع) شیراز خبر داد
سرهنگ زارعی از توزیع ۱۰۰ بسته لوازم التحریر ایرانی میان دانش آموزان نیازمند خبر داد
۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۴۶
فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع):
سرهنگ زارعی در دیدار از منطقه محروم رکن آباد گفت: تمام تلاش ما این است که در حد بضاعت از محرومیت در این مناطق کاسته شود. مسولین به مناطق محروم سرکشی کنند
۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۳۵
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) شیراز خبر داد:
فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) شیراز گفت: تابستان امسال بیش از ۲۰ گروه جهادی بسیج در محله های شمال شیراز فعالیت عمرانی و فرهنگی داشتند.
۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۰۳
فرمانده سپاه محمد رسول‌الله (ص) شیراز گفت: ۲۰ گروه جهادی بسیج در شمال شیراز به اجرای خدمات محرومیت‌زدایی می‌پردازند.

صفحات

تازه ها