چهارشنبه 1401/10/28 - 09:57
مهدی پور

در پی بارش برف 15 گروه جهادی به استعداد 135 جهادگر در 5 نقطه و جاده حادثه خیر شهرستان از جمله گردنه ها با استفاده از ادوات و ماشین آلات مختلف امداد رسانی کردند.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی سپاه فجر استان فارس ؛ بارش برف که از صبح دیروز در شهرستان اقلید آغاز شده است همچنان در این شهرستان ادامه دارد و بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی فارس تا ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه دیروز در شهر اقلید ۲۷ سانتی متر برف باریده است که بیشترین میزان بارش برف سامانه اخیر در استان فارس است. این بارش برف شدید با عث بروز مشکلاتی شد و جریان برق و تلفن در بخش زیادی از شهر اقلید قطع شد و عبور و مرور به کندی صورت میگرفت. اما در این بین گروه های جهادی شهرستان اقلید در کنار دستگاه های دولتی و خدمات رسان شهرستان مشغول خدمت رسانی شدند تا بار این مشکلات به وجود آمده کاهش یابد.

رحمان قزل بیگلو مسئول بسیج سازندگی شهرستان اقلید گفت:  آزاد سازی 50 دستگاه خودرو جامانده دربرف در نقاط مختلف شهرستان، بازگشایی معابر وخیابانها، اسکان 40 خانوار، برف روبی 15 پشت بام منزل مسکونی مخاطره آمیز در شهردژکرد، بازگشایی محور سده، کمک رسانی در گردنه برف گیر آسپاس و ... بخش از خدمات و مشارکت ۱۵ گروه جهادی شهرستان در این امداد رسانی هاست.

برچسب

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.