سه شنبه 1401/09/08 - 15:36
جهاد فارس
استان فارس
حهاد اقتصادی؛

اجتماع 10 هزار نفری طلایه داران و جهادگران اقتصادمقاومتی در فارس برگزار می شود

بسیج سازندگی و گروه های جهادی در عرصه محرومیت زدایی عمرانی ، اجتماعی، سلامت، فرهنگی، کشاورزی، دامپزشکی، علمی و پژوهشی، دانش بنیان، اقتصاد مقاومتی و کار آفرینی و ... در سراسر استان با همراهی و مشارکت مردم و مسئولین و در قالب یک حرکت هم افزای قرارگاهی مشغول خدمت رسانی به ولی نعمتان انقلاب هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی سپاه فجر استان فارس؛ اسماعیل قزل سفلی در این خصوص بیان داشت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در حوزه اقتصاد مقاومتی و حرکت های موفق جهادی با حضور مهمانان کشوری و استانی پنجشنبه 10 آذرماه 3 ویژه برنامه اجرا خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان فارس افزود: اولین جشن آبرسانی به 110 روستای استان فارس در قالب طرح بسیج آبرسانی برگزار خواهد شد در این طرح قرار است مشکل آب 372 روستای فارس رفع شود که عملیات اجرایی آن از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شد و طی 7 ماه 110 روستا از آب آشامیدنی سالم بهرمند شدند و عملیات های آبرسانی به روستاهای باقی مانده نیز درحال انجام است.
قزل سفلی گفت: همچنین بهره برداری از 336 پروژه محرومیت زدایی عمرانی نیز انجام خواهد شد که این پروژه ها در عرصه احداث ، تکمیل و بهسازی مسکن محرومین، آبرسانی کشاورزی، آسفالت راه روستایی و بین مزارع، احداث ساختمان های مجموعه های فرهنگی و آموزشی، زیرساخت های کارگاه های اشتغال زا، ساخت سرویس بهداشتی و حمام محرومین و ... می باشد.

جانشین قرارگاه های محرومیت زدایی سپاه فجر استان فارس یکی از بزرگترین برنامه های این آخر هفته جهادی که پس از اجرای برنامه های متنوع هفته بسیج و دومین رزمایش جهادگران فاطمی است را اجتماع بزرگ طلایه داران و جهادگران اقتصاد مقاومتی خواند و گفت: با حضور مهمانان ویژه کشوری اجتماع 10 هزار نفری طلایه داران و جهادگران اقتصاد مقاومتی در محل ورزشگاه شهید آیت الله دستغیب برگزار خواهد شد و همچنین در این مراسم از بنه های ماشین آلات مهندسی محرومیت زدایی بسیج سازندگی رونمایی خواهد شد.

قزل سفلی ادامه داد: این بنه ماشین آلات شامل بیل مکانیکی چرخ زنجیری ، لودر، بیل بکهو، بکهو لودر، غلتک، بنز کمپرسی، نیسان کمپرسی و ... می باشد که در پروژه های آبرسانی و راه سازی و در حوزه محرومیت زدایی به کار گرفته خواهد شد.

وی در پایان با تشریح مهمترین اقدامات جهادگران اظهار داشت: بسیج سازندگی و گروه های جهادی در عرصه محرومیت زدایی عمرانی ، اجتماعی، سلامت، فرهنگی، کشاورزی، دامپزشکی، علمی و پژوهشی، دانش بنیان، اقتصاد مقاومتی و کار آفرینی و ... در سراسر استان با همراهی و مشارکت مردم و مسئولین و در قالب یک حرکت هم افزای قرارگاهی مشغول خدمت رسانی به ولی نعمتان انقلاب هستند.

برچسب

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.