دوشنبه 1401/11/03 - 07:51
جهاد فارس
استان فارس
.

پیشرفت 65 درصدی مسکن مددجویان بیضا / اتمام پروژه تا پایان سال

جلسه قرارگاه مسکن محرومین شهرستان بیضا با حضور کلیه اعضا جهت تسریع در تکمیل این منازل برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی سپاه فجر استان فارس؛ به منظور تسریع در روند اجرای 9 واحد  طرح مسکن محرومین در شهرستان بیضا جلسه ای در فرمانداری این شهرستان برگزارشد.

در این جلسه مهندس اژدر فرماندار شهرستان با تاکید به رفع موانع اجرای تکمیل این واحد ها گفت: همه ما باید تلاش و همکاری کنیم که روند تکمیل این واحد ها سرعت بیشتری به خود بگیرد وخانواده های محروم و بی سرپناه زودتر به آرامش برسند و بتوانند از یک مکان مناسبی برخوردار شوند.

سپس افزود: باتوجه به پیشرفت 65 درصدی در صورت تامل و همکاری دستگاه های متولی پیش بینی می شود این 9 واحد مسکونی تا پایان  سال جاری تکمیل و در اختیار مدد جویان قرارداده شود.

در ادامه این جلسه سرهنگ پاسدار تقیان فرمانده سپاه این شهرستان با اشاره به اهمیت اجرای این طرح گفت: در ساخت و تکمیل این طرح علاوه برقرار گاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه شهرستان، گروه های جهادی عضو پایگاه ها و حوزه های مقاومت این شهرستان نیز مشارکت بسیار خوبی داشته  و این را برای خود افتخار می دانیم که بتوانیم به مردم بویژه اقشار آسیب پذیر و نیازمند کمکی کرده باشیم.

سپس هریک از حاضرین در این جلسه به بیان نقطه نظرات ، مسائل  و مشکلات حوزه کاری خود در اجرای این طرح پرداختند.

در پایان مقررشد اعضاء این کار گروه ضمن بازدید میدانی از اجرای این طرح از نزدیک به بررسی مسائل ، مشکلات و موانعث موجود بپردازند و به صورت عملی به ارائه راهکار های لازم در جهت تسریع در روند اجرایی این طرح اقدام کنند.

لازم به ذکر است جهت  ساخت هریک از این  واحدها مبلغ یکصد و شصت میلیون تومان تسهیلات ارزان قیمت و بلاعوض اختصاص با همکاری و مشارکت فرمانداری، قرارگاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه شهرستان ،گروه‌های جهادی حوزهای مقاومت، بانک صادرات، کمیته امداد امام خمینی«ره»، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، شهرداری ، وگروه های جهادی عضو پایگاه ها  این شهرستان انجام می شود.

برچسب

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.