چهارشنبه 1401/11/05 - 09:11
جهاد فارس
استان فارس
.

دیدار جهادگران با فرماندار شیراز / مطالبات بر رفع محرومیت ها

اعضاء مجمع جهادگران فارس، جهادگران و نمایندگان گروه های جهادی منتخب نواحی مقاومت شیراز در یک نشست صمیمی با فرماندار شیراز دیدار کردند در این جلسه به مهترین مسائل و دغدغه های های مناطق، محله ها و روستای های حاشیه ای شیراز پرداخته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج سازندگی سپاه فجر استان فارس؛ در این دیدار که بیش از 30 جهادگر حضور داشت مطالبه گری و ارائه پیشنهاد در راستای رفع محرومیت مناطق کم برخوردار شیراز مطرح شد و بر لزوم رسیدگی و پشتیبانی از گروه های جهادی در راستای کمک رسانی به مناطق محروم نیز تاکید شد.

لطف اله شیبانی فرماندار شیراز در این دیدار بیان داشت: دیدار های متعددی با گروه های جهادی در راستای بررسی مشکلات مناطق کم برخوردار داشته ایم و این روند نیز ادامه خواهد داشت و انتظار داریم این جلسات به صورت مسئله محور باشد تا بتوان این مطالبه گری گروه های جهادی با همکاری یکدیگر و دستگاه های مرتبط به حل مشکل یا کاهش مشکلات ختم شود.

جهاد فارس

 

وی یکی از مهمترین مسائل مناطق محروم و خانواده های نیازمند را مربوط به مساله اشتغال خواند و گفت: انتظار می رود در حمایت از خانواده های نیازمند اولویت کاری را بر مساله توانمند سازی آنها قرار داده شود تا بتوان با راه اندازی مشاغل خرد و خانگی ، کارآفرینی یا کسب مهارت در بهبود وضعیت اقتصادی آن خانواده تاثیر گذار بود. اگر اشتغال این خانواده ها درست شود بسیاری از مشکلات اجتماعی، فرهنگی، درمانی و ... آنها نیز رفع خواهد شد.

شیبانی در خصوص رسیدگی به محله ها و روستاهای محروم نیز گفت: همکاری های خوبی بین بسیج سازندگی و قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در راستای رسیدگی به این مناطق وجود دارد هرچند انتظار می رفت 65 روستای مشکل دار شهرستان شیراز در مساله آب در طرح بسیج آبرسانی قرار می گرفت شاید شهر شیراز شهر برخوردار باشد اما روستاهای اطراف از کمبود امکانات رنج میبرند البته جلساتی در این خصوص شکل گرفته و امیدواریم در آینده به این مساله آب روستاهای شهرستان شیراز نیز ورود شود.

برچسب

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.